Keratin Eksikliği

Keratin Eksikliği
Keratin Eksikliği
Keratin Eksikliği

Saçlarımız bir süre sonra yapılan işlemlerden yorgun düşer ve keratin yetersizliği yüzünden kendini onaramaz ve eski sağlıklı formuna dönemez olur. Keratin proteini, saçlarımızın yapılandırılmasını, sağlıklı bir forma dönüşmesini ve  dökülme gibi saç hastalıklarını önlemeyi sağlayan mucizevi bir yapı taşıdır.

Keratin Eksikliği

Keratin eksikliği beslenme düzeninin sağlıklı olmasıyla ve yeniden düzenlenmesi ile ne yazık ki toparlanamamaktadır. Dışarıdan doğal, saf keratin yüklemesi yapılarak saç keratin kazanımını hızla sağlar ve kendini toparlamaya başlar. Elbette saçlarınızda keratin proteinin etki süresi her saça göre değişir. Saçlarınızın deforme durumu, uzunluğu ve kaç seans keratin bakımına ihtiyaç duyduğu keratin proteninin saçınıza ne zaman etki edeceği gerçeğini etkiler. Keratin eksikliği sonucu saçlarımız daha cansız, kuru ve mat bir görünümde olur. Saç dökülmesi gibi problemler yüzünden saç deriniz beslenme yetersizliği yaşar. Liquid keratin dip bakım yağı ve gözenek açıcı ürünümüz  ile saç dipleriniz en kısa zamanda beslenerek uzama ve dökülme problemlerinin önüne geçer.

Keratin eksikliği yaşayan bir insanın saçları incelir ve  kırıklar,kopmalar hızlar artar. Saç eski formundan oldukça uzaklaşır ve yeniden kendini onaramaz bir forma gelir. Piyasada oldukça fazla sayıda firma ve kuaför saf keratin ürünler sattığını iddia ederek sizlere sentetik ve kimyasal ürünler satmaktadır. Bu ürünler saçınızı bırakın toparlamayı olduğu durumu daha da kötü bir hale getirebilir. Liquid Keratin ailesi olarak sizleri saf ve sertifikali ürünlerimizi kullanıp keratin eksikliği probleminizi rafa kaldırmaya davet ediyoruz. Saçlarınıza keratin yağı ile bakım yaparak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

Keratin eksikliği hakkında daha fazla bilgi almak için ” keratin saç bakımı  ” makalemizi okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir