SAF KERATİN

SAF KERATİN

25 Kasım 2019 0 Yazar: keratinbakim

Saf keratin mucizesi ile hala tanışamayanlardan mısınız? Saf keratin bakım size yalnızca kadınların uygulayabileceği bir bakım çeşidi gibi mi geliyor? Benim saçlarım zaten doğal renginde canım diyenlerden misiniz? O halde siz hala saf keratin mucizesinin gerçekleri ile tanışmamışsınız demektir.

saf keratin

Öncelikli olarak şunu bilmek gerekir ki saf keratin uygulaması yapmak cinsiyet, yaş, saç tipi, saç rengi, saç boyu veya saç problemi gözetmiyor. İster kadın olun ister erkek, ister kısa saçlarınız olsun ister uzun, isterseniz saçınızda 10 farklı renk bulunsun isterseniz doğal renginizde olun fark etmez saf keratin mucizesi ile tanışmanız için hiçbir engel yok. Saf keratin uygulaması yapmamızın temelindeki iyilik de bu zaten.

saf keratin

Saf keratin vücudumuzda üretilen bir proteindir ve saçlarımızın yapıtaşıdır. Yaptığımız işlemler ve kronik saç problemleri yüzünden bu saf keratin proteinlerinin miktarında azalmalar görülebilir veya keratin yapıda bozulmalar olabilir. Biz de yine tamamen saf keratin proteini yüklemesi yaparak saçlarımızdaki bu yıpranmaları ve kırılmaları onarmaya yardım ederiz.

saf keratin

Saf keratin geliştirilmiş bir saç bakım içeriği veya doğal bir yağ değildir. Saçın dışında parlak bir görüntü oluşturmaktan çok daha güçlü etkileri vardır. Saf keratin direkt olarak saçın onarım, beslenme ve koruma mekanizmalarında göreve başlar. Saça doğal yollardan etki eder. Bu nedenle saf keratin içeriklerin saçımıza herhangi bir zararlı etkisi yoktur. Çok sık kullanımında bile saçlarda olumsuz bir etki bırakmayacaktır.

saf keratin

Saf keratin yüklemesi yapmak için saçlarınızın boyalı olmasına ya da işlem görmüş olmasına da gerek yok. Saçlarınızın yalnızca ısıl işlemlerden veya sert hareketlerle kurulama, tarama yapılmasından dolayı bile keratin yapısı zarar görebilir. Bu nedenle saçlarınız doğal renginde olsa dahi saf keratin yüklemesi yaparak saçlarınız destekleyebilirsiniz. Saf keratin yüklemesi yapmak elbette boyalı ve yanmış saçlarınızda çok daha fazla etkisini gösterecektir.

saf keratin

Bu nedenle ister işlem sonrası onarım için, ister işlem öncesi koruma için, isterseniz de günlük saç bakım rutini içinde saf keratin bakımı uygulaması yapabilirsiniz. “Liquid Keratin- Saf Keratin Serum Sprey” ile ihtiyaç duyduğunuz her an saçlarınıza keratin yüklemesi yapabilirsiniz. Saf keratin mucizesi ile bir kere tanıştığınızda bir daha saçınızın saf keratin uygulaması için hiçbir engeli olmadığını göreceksiniz.