KADIN SAÇ BAKIMI

KADIN SAÇ BAKIMI

25 Kasım 2019 0 Yazar: keratinbakim

                                      

Kış için ayrı yaz için ayrı saç bakım ürünleri kullanmak zorundaymışız gibi bir algı var. Banyo dolaplarımız ve makyaj aynalarımızın önü alıp bitiremediğimiz saç bakım ürünleri ile dolu. Son kullanma tarihi bir sonraki mevsime kadar dolacak olan bu ürünlerle saçlarımızı ve kendimizi yormamızın gereği var mı? Saf keratin mucizesi hem kadın saç bakımı hem de erkek saç bakımı için uygun bir içeriktir. Bunun da ötesinde her mevsimin izlerini silebilecek ve yine her mevsime bizleri hazırlayabilecek olan saf keratin içerikli kadın saç bakımı ürünleri mevcuttur.

kadın saç bakımı

Saf keratin mucizesi varken diğer doğal yağlar ve bitkisel eldeler bizler için ekstra olabilir. Kadın saç bakımı ürünleri içerisinde bu nedenle saf keratin içerikli olanları tercih etmemiz her mevsim kullanım için idealdir. Saçlarımızda her mevsim sağlıklı ve dolgun bir his verecek olan saf keratin içerikli ürünler nasıl oluyor da bu kadar çok yönlü olabiliyor?

kadın saç bakımı

Bu zamana kadar hem saç tipimize uygun hem isteklerimizi yerine getireceğini vaat eden onlarca kadın saç bakımı ürünü ve kür denedik. Ancak bunlar saçın emilimini sağlayabileceği bileşenler olmadığı için doğal olsalar da saçlarda kalıcı bir onarım sağlayamazlardı. Saf keratin ise saç liflerini bir arada tutan ve saçın canlılık mekanizmasını çalıştıran protein yapısı olduğu için saçımız tarafından hemen emilir.

kadın saç bakımı

Hatta saçlarımızın keratine o kadar çok ihtiyacı varmış ki ilk uygulamada bizler saçlarımızla bu kadar çabuk bütünleşebilmesine aşırı şaşırmıştık. Kadın saç bakımı da hem saçımızı besleyen hem onaran hem de koruyacak olan bu çok yönlü saf keratin içeriğin etrafında dönüyor diyebiliriz. Artık her türlü saç bakım ürünün içerisinde giren ve bir şekilde formüllerde başrolü kapan saf keratin, saç bakım rutinlerimize de çok çabuk adapte oldu.

kadın saç bakımı

Kadın saç bakımı tıpkı saç modelleri gibi doğal olana yönelmeye başladı. Ya da saç bakımı doğallaştıkça bizler saçlarımızın doğal ve sağlıklı haliyle barıştık bu bir döngü olduğu için karar veremedik. “Liquid Keratin- Keratin Maskesi” ile saçlarımızın en güzel halinin doğal hali olduğunu herkes görecek!